НАШІ КОНКУРСИ

    
 


Вітаємо переможців конкурсу:

  Друге місце за напрямком «Художні твори» вибороли:

- 11-ти річний Перевертайло Костянтин, м.Канів, член студії образотворчого мистецтва Будинку школярів та юнацтва з роботою «Лісова податкова» (вікова категорія 9-11 років);

- 15-ти річна Данилевська Юлія з м.Канів,  член студії образотворчого мистецтва Будинку школярів та юнацтва, робота «Повний бюджет – квітуча Україна» (вікова категорія 12-15 років)  

 Перше місце за напрямком «Літературні твори» посіли твори:

- 10-ти річного Богдана Коробова з с.Ліпляве, Канівського району «Казка про те, як ми, діти, розуміємо необхідність податків» (вікова категорія 9-11 років);

                                                  

                                                                     "Нехай моя ялинка

                                            залишається у лісі"

Напередодні Нового року за ініціативи та підтримки ПрАТ «Миронівська птахофабрика» серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Канева, учнів Ліплявського, Яблунівського навчально-виховних комплексів,  Степанецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів та вихованців Будинку школярів та юнацтва був проведений творчий екологічний конкурс «Нехай моя ялинка залишається у лісі».

Завдання конкурсу полягало у виготовленні новорічних красунь-ялинок з підручних матеріалів, тобто, з вторинної сировини, пластика, паперу, паралону тощо.

Фантазії юних умільців могли б позаздрити знамениті майстри. Ялинки, які були відібрані для участі у конкурсі, були виконані із пластикових пляшок, пір’я, лотків для яєць, шпалери, макаронних виробів, спонжів, та інших матеріалів.

Перше місце одноголосно було віддано розкішній ялинці учнів 4 школи, зробленої із серветок для миття посуду, друге місце отримали діти Яблунівської школи, третє - Степанецької. Жоден учасник, а їх у конкурсі взяли участь 122 дітей, не залишився поза увагою організаторів.

Цінні призи та новорічні подарунки були вручені всім учасникам представниками ПрАТ «Миронівська птахофабрика» в залі музею дитячих робіт районного Будинку школярів та юнацтва.
Конкурс
 «Очима дитини про бюджет країни». 

04.07.2014 з робочим візитом у Черкаси завітав Ігор Білоус, перший заступник Міністра доходів і зборів України.

Він взяв участь у відкритті музею історії державної податкової служби Черкаської області та нагородив подарунками дітей, що стали переможцями обласного творчого конкурсу «Очима дитини про бюджет країни».

    Канівщину представляв учень Келебердянського НВК, член творчої групи "Обдаровані діти" Будинку школярів та юнацтва Богдан Коробов
Comments