Технічний


Гурток паперопластики - керівник Боровик Г.Ю.
Гурток народної творчості - керівник Боровик Г.Ю.
гурток народної творчості - керівник Солотковська Л.В.
гурток паперопластики - керівник Кириленко Л.В.
Гурток "Художня вишивка" - керівник Савченко В.О.
Гурток паперопластики - керівник Тукаленко Н.П.
Гурток народної творчості - керівник Тукаленко Н.П.
Гурток народної творчості - керівник Слободяник І.О

Голова райдержадміністрації ознайомився з роботою 
Канівського районного Будинку школярів та юнацтва 
на базі Ліплявського навчально-виховного комплексу

    20 листопада 2013 року на базі Ліплявського навчально-виховного комплексу відбулось відкрите заняття гуртків Будинку школярів та юнацтва, до участі в якому долучився голова райдержадміністрації Олександр Павлов, його заступник Галина Москаленко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Чуприна та директор Канівського районного Будинку школярів та юнацтва Тетяна П’ясецька.

     Проводячи екскурсію навчальним закладом, його директор Галина Кубар відзначила, що в школі навчається 175 дітей, значна частина з яких відвідує різноманітні гуртки та секції в позаурочний час. Зокрема, тут є можливість розвивати свої вокальні, хореографічні  та спортивні таланти, проявляти здібності в вишивці, бісероплетінні, найрізноманітніших техніках декоративно-прикладного мистецтва, народній творчості тощо. «Дітям дуже подобається займатися в гуртках, адже це й прояв їх як творчих особистостей, самоствердження, ну й звісно спілкування за інтересами», – говорить Галина Миколаївна.

       

Знайомлячись зі станом позашкільної роботи  очільник району наголосив на важливості розвитку цього напрямку освіти на Канівщині:

     – Сьогодні дуже важливо не просто виховувати освічену учнівську молодь, а й всебічно розвинену та талановиту, яка зможе будувати успішне майбутнє нашої країни. Над цим дуже серйозно працюють на найвищому державному рівні. Саме тому Указом Президента України нинішній 2013 рік оголошений Роком дитячої творчості. Глава держави ставить завдання, щоб кожна дитина, незалежно від місця свого проживання – у столиці або у селі – мала рівні можливості для додаткової освіти та розвитку. І оглянувши експозицію дитячих виробів, а також виступи дітей на сцені, я побачив, що ці завдання виконуються, зауважив Олександр Павлов.

    Крім того, він висловив велику вдячність педагогам і творчим натхненникам дітей: «Ви віддаєте дітям свої знання, вміння, вкладаєте в них часточку душі. Це, безперечно, яскравий приклад реалізації нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

   Повертаючись безпосередньо до відкритого заняття, варто сказати, що тут панувало справжнє диво. Незадовго до приходу зими керівники гуртків народної творчості Лариса Кириленко та Ганна Боровик, обрали для діток досить цікаву та актуальну тему – виготовлення сніговиків, назвавши її «Сніговики на всі смаки». Підручними матеріалами для виробів стали звичайні яскраві шкарпетки, які діти наповнювали пшеницею та оздоблювали різноманітними кольоровими прикрасами. 

 Також варто додати, що окрім розвитку творчих здібностей, заняття гуртка мало й ще одну дуже особливу та гуманну мету – виготовлених ліпявськими дітками сніговиків буде виставлено на продаж в районній державній адміністрації, а за виручені кошти заплановано купити подарунки та солодощі для дітей-інвалідів Канівщини до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, який буде відзначатись 3 грудня.


Діти – дітям Канівщини

        2 грудня 2013 року у Каневі відбулось засідання клубу «Повір у себе» для дітей та молоді з особливими потребами приурочене до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями. Разом із дітками та їх батьками у заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Галина Москаленко, голова громадської організації з допомоги дітям-інвалідам «Добросердечність» Вікторія Горіна-Осадча, а також представники профільних структурних підрозділів і служб райдержадміністрації.

       Цього дня для юних жителів Канівщини з особливими потребами було організовано цілий комплекс розваг, які розпочались з рухливих ігор, що їх провели працівники сектору у справах молоді і спорту райдержадміністрації.

  Вітаючи присутніх на заході, заступник голови райдержадміністрації Галина Москаленко відзначила:

    – Ми сьогодні зібралися на таке хороше сімейне свято, на якому дітки поспілкуються між собою, подивляться концерт та порозважаються. Хочеться, щоб сьогоднішній день вам запам’ятався та подарував гарний настрій. Щиро бажаємо дітям здоров’я, радості й справжнього дитячого щастя, а також знати й пам’ятати, що для своїх батьків вони завжди  будуть найкращими і найріднішими.

    Крім того Галина Михайлівна наголосила на важливості виконання в районі нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», а також передала привітання від очільника району – Олександра Павлова та вручила дітям подарунки – м’які та інші іграшки.  

    А далі на всіх присутніх чекала яскрава концертна програма у виконанні талановитих дітей Канівщини, які прийшли привітати своїх особливих ровесників. Так, зі своїми вокальними номерами виступили сестрички Маша і Даша Сподарик із Сушок, сестрички Анастасія та Надія Смикалови із Келеберди, а також Марина Ткачук, Софія Леоновець, незвичайний дует Спартака Мурченка і Віолетти Овдієнко, та інші дітки, які представили районний Будинок культури. Неповторними та колоритними були також вірші у виконанні Валерії Алексахіної із Грищенців.

     
Не з порожніми руками завітали на свято також вихованці Канівського районного будинку школярів та юнацтва. Нагадаємо, що минулого тижня в Будинку рад відбулась виставка-продаж виробів юних гуртківців й за виручені кошти їм вдалось приготувати подарунки для своїх однолітків – великий яскравий торт у формі сонця, а також веселих сніговичків, які вони зробили власноруч.

    Отож всім разом дітям та дорослим вдалось створити для діток з особливими потребами справжнє свято, де кожен з них міг себе відчути частинко великої родини небайдужих людей.

    Після концерту захід продовжився смакуванням подарованого торта. Крім того, фахівці відповідних служб райдержадміністрації поспілкувалися з дітками та їх батьками.

   Відділ інформаційної та регіональної політики, забезпечення доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації

ą
Людмила Боровик,
3 груд. 2013 р., 02:23
ć
Людмила Боровик,
5 лист. 2013 р., 02:15
Comments