Спортивний

Футбольний гурток "Шкіряний мяч" -керівник Яременко С.І.
Футбольний гурток   - керівник    Бесараб Ю.В.  
гурток "Зірниця" - керівник Болдирев О.І.

Відбувся щорічний волейбольний турнір, присвячений пам’яті 
воїна-інтернаціоналіста Павла Корчаки

    На виконання доручення голови обласної державної адміністрації Сергія Тулуба щодо забезпечення впродовж новорічних та різдвяних свят проведення масових молодіжних і спортивних заходів в містах та селах області, а також з метою пропаганди здорового способу життя, залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом, в Канівському районі проведено різноманітні спортивно-масові заходи.
    Зокрема, 9 січня 2014 року в спортивному залі загальноосвітньої школи №1 м. Канева  відбувся щорічний традиційний турнір з волейболу серед юнаків міста та району, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Павла Корчаки. 
    На змагання прибули команди Степанецької, Литвинецької шкіл та школи №1 м. Канева. В напруженій боротьбі, подолавши усіх суперників, перемогу здобула команда степанецьких хлопців, друге місце – у юнаків з Литвинця, а третіми стали представники міської школи.        
     На урочистій лінійці учасників змагань привітали голова Канівської спілки ветеранів Афганістану Сахно А.П., директор клубу-музею «Ветеран» Балан В.О., представники спілки «Союз ВДВ» Потьомка О.М. та Вдовіченко С.В.
      В якості призів кожен учасник змагань отримав солодкий дарунок – торт, а від спілки «Союз ВДВ» призерів було нагороджено грошовими преміями.
     
 Волейбольним турніром та козацькою кашею 
у Литвинці відзначили День Збройних Сил України

     6 грудня 2013 року на базі Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося свято до Дня Збройних Сил України, у якому разом із учнями та вчителями взяли участь заступник голови райдержадміністрації Галина Москаленко, директор Канівського районного Будинку школярів та юнацтва Тетяна П’ясецька, методисти  Людмила Боровик та Ірина Слободяник, завідувач сектору з питань молоді і спорту райдержадміністрації Жанна Юрженко, а також представники громадських організацій десантників, афганців та козаків. 
      
Варто, зауважити, що свято відзначилось не лише привітаннями, а й спортивними змаганнями. Так, відкриваючи урочисту частину заходу, заступник голови райдержадміністрації Галина Москаленко, окрім щирих поздоровлень побажала присутнім перемоги у волейбольному турнірі, що об’єднав три команди – старшокласників, працівників школи та збірну команду десантників, воїнів афганців і козаків.
      Після завзятої боротьби перемогу отримала учнівська команда, друге місце посіла збірна команда гостей, а третіми – працівники школи. Коментуючи результат змагань, Галина Москаленко зазначила: «Цей турнір ще раз довів наскільки талановитою та здібною є молодь Канівщини. І хоча підростаючому поколінню є чому повчитись у старших, проте в майбутньому вони – достойна зміна! Та це й не дивно, адже Литвинецька школа, де навчаються діти, вже давно стала авангардом з питань військово-патріотичного виховання в районі».
       Під час свята глядачі із захопленням спостерігали не лише за змаганнями, та концертною програмою, підготовленою школярами, а також скуштували козацької каші.
    Від себе додамо велику подяку за організацію свята директору школи Любові Олександрівні Басистій, керівнику гуртка пішохідного туризму Будинку школярів та юнацтва, головному судді змагань Миколі Петровичу Чайці та всьому колективу школи. Так тримати!
  
Comments